Досягення учнів школи: 

 

Команда учнів школи в складі Грабовської Тетяни - 9кл., Скрицького Андрія - 9кл., Сінельника Руслана - 9кл., Сінельник Сніжани - 4кл зайняла І місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік районної спартакіади учнів.
                                                                                                         
Учень 9 класу Сінельник Руслан зайняв І місце в особистому заліку змагань з легкоатлетичного кросу.
                                                                                                        
  2015 навчальний рік
 
Олімпіади
Географія - І місце
Хімія - ІІ місце
Біологія - ІІІ місце
 
2013 - 2014 навчальний рік 
Олімпіади  
Українська мова і література - 7 місце
Російська мова і література - 5 місце
Географія - 8 місце
Математика - 8 місце
Історія = 2 місце
Фізика - 8 місце
Англійська мова - 3 місце
Право - 2 місце
 Хімія - 4 місце
Біологія - 14 місце  
За результатами районних предметних олімпіад з базових та спеціальних дисциплін серед ЗОШ І - ІІ стпенів школа посіла 4 місце
                                                              
2012 - 2013 навчальний рік.
Олімпіади:
Біологія - 2 місце Копилова Марина - 9 кл.
Хімія - 1 місце Грабовська Тетяна -  8 кл.
Географія - 1 місце Грабовська Тетяна - 8 кл. 
Українська мова література - 2 місце Копилова Марина - 9кл.
Історія - 3 місце Грабовська Тетяна - 8 кл. 
Право - 4 місце  Лісовський Віктор - 9кл.
Українська мова література - 6 місце Якимчук Софія - 8кл.
Фізика - 7місце  Копилова Марина - 9 кл.
Російська мова і література -  5 місце Якимчук Софія - 8кл., 7 - місце Копилова Марина - 9 кл.
Хімія - 7 місце Копилова Марина - 9 кл.
За результатами районних предметних олімпіад з базових та спеціальних дисциплін серед ЗОШ І-ІІ ступенів школа посіла І місце
 

2011-2012 навчальний рік 
Олімпіади: 
І місце - історія - 9 клас 
ІІ місце - правознавство - 9 клас 
ІІ місце - російська мова та література 
ІІІ місце - українська мова та література - 9 клас 
ІІІ місце - російська мова та література - 9 клас 
ІІІ місце - географія - 9 клас 
ІІІ місце - хімія - 8 клас 
За результатами районних предметних олімпіад з базових та спеціальних дисциплін серед ЗОШ І-ІІ ступенів школа посіла ІІ місце
Спартакіада: 
І місце - настільний теніс, дівчата; 
ІІІ місце - шашки; 
ІІІ місце - волейбол, дівчата; 
ІІІ місце - міні-футбол, юнаки; 
V місце - настільний теніс, юнаки; 
VІ місце - легкоатлетичний крос; 
VІ місце - волейбол, юнаки; 

Дзюбчук Валентин Олексійович - вчитель фізичного виховання, у 2011-2012 навчальному році став переможцем районного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року"

 

 

2010-2011 навчальний рік: 

І місце - хімія - 8 клас 
ІІ місце - російська мова та література - 9 клас 
ІІ місце - біологія - 9 клас 
ІІІ місце - історія - 8 клас 
ІІІ місце - право - 9 клас 
ІV місце - біологія - 8 клас 
За результатами районних предметних олімпіад з базових та спеціальних дисциплін серед ЗОШ І-ІІ ступенів школа посіла ІІ місце

Команда дівчат по футболу (вчитель Дзюбчук Валентин Олексійович) виборола І місце в обласному фестивалі серед школярів районних центрів під девізом "Даруймо радість дітям!", присвяченому 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та ХХХ Олімпійським іграм 2012 року в Лондоні. 

 

 

 




За результатами районної спартакіади школярів серед шкіл І-ІІ ступенів учні школи посіли 1 загальнокомандне місце, а команда волейболисток зайняла 4 місце.

 

 

 

                          
 
 
 
 
 
 
 
 

2009-2010 навчальний рік: 

ІІ місце історія 8 клас 
ІV місце хімія 9 клас 
За результатами районної спартакіади школярів серед шкіл І-ІІ ступенів школа посіла 3 місце. 

Участь в олімпіадах та   конкурсах 2016 – 2017 н.р.

Українська мова     6 місце    Весельська К.           9 клас

Російська мова       4 місце    Весельська К.          9 клас

Англійська мова     12 місце   Весельська К.          9 клас 

Конкурс ім.П.Яцика  2 місце  Весельська А.        5 клас

Конкурс « Кенгуру»  відмінний  Весельський Р.     3 клас

                                    добрий     Весельська І.          2 клас

                                                     Весельська А.         5 клас

                                                      Мяновський В.        5 клас

                                                       Рожок М.                 5 клас

Конкурс « Левеня»   добрий     Весельська К.     9 клас

                                                  Верещинська А.    7 клас

                                                  Юхимчук М.            7 клас 

Конкурс « Пазл»  диплом І ступеня Весельський Р.  3 клас

                             Диплом ІІІ  ступеня  Рожок М.      5 клас

                                                         Весельська І.      2 клас

Конкурс « Я громадянин»  4 місце Верещинська А. 7 клас